FESTA 2


Hotel Europa


Hotel Europa
Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa Hotel Europa
Dodane przez: 1410europa
Adres: 84-104 Jastrzębia Góra, ul. Topolowa 9
Telefon: 601056194

Hotel EUROPA to prywatny obiekt o europejskim standardzie turystycznym. Oferuje: 12 pokoi dwuosobowych, 1 apartament (dwa pokoje z przedpokojem).

Każdy pokój posiada własny węzeł sanitarny (WC, umywalka, prysznic). Na Państwa życzenie SNFP Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska nieodpłatnie wypożycza odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu. Oferujemy również pokoje „EKO” pozbawione promieniowania TV. W hotelu znajduje się hotelowy klub „RELAX” z mini barem, pool bilardem oraz sauną.

Hotel gwarantuje miejsce dla samochodu.

Poza okresem letnim część gastronomiczna znajduje się w klubie hotelowym. W tym też czasie hotel jest bardzo atrakcyjnym miejscem na weekendy, szczególnie dla mieszkańców Trójmiasta i z pobliskich województw.

Hotel EUROPA znajduje się w Jastrzębiej Górze w woj. pomorskim około 40 km od Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk), około 6 km od Zatoki Puckiej (wspaniałe warunki do uprawiania windsurfingu), około 600 m od plaży.

Jastrzębia Góra to najbardziej na północ wysunięta miejscowość w Polsce. Położona jest nad otwartym Bałtykiem 40 m.n.p.m. Naturalne przewietrzanie oraz duża intensywność jodu przez cały rok powodują, że jest to miejscowość o niepowtarzalnych i wyjątkowo korzystnych warunkach klimatycznych, dzięki którym zalecane są pobyty klimatyczno-zdrowotne, zwłaszcza poza sezonem letnim. W Jastrzębiej Górze, a także w najbliższej okolicy, nie ma żadnych zakładów przemysłowych.

Przedstawiając tę niepełną informację zapraszamy do korzystania z naszych usług, twierdząc, że kilka dni spędzonych w naszym hotelu to kilka lat życia w lepszym zdrowiu, lepszym samopoczuciu oraz większej sprawności psychofizycznej.

Zapraszamy do korzystania z naszej sauny oraz wypoczynku w ogródku gdzie w osłoniętym od wiatru miejscu można zażywać kąpieli słonecznych oraz korzystać z grilla.


Opcje oferty / udogodnienia: Dostęp do lodówki, Grill, Internet WiFi, Ogród, Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna
Języki używane w obiekcie: polski, angielski, niemiecki
Łączna ilość pokoi: 14
Min. cena za pokój jednoosobowy: 90
Min. cena za pokój dwuosobowy: 140
Strona www: www.hotel-europa.afr.pl

captcha

Opublikowano: 17-12-2019 | Wygaśnie: 16-12-2020 | Wyświetleń: 181 (unikalne: 1)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję